beursnieuws

Interior Days gaan dit weekend van start

Op zondag 29/01 gaan de Interior Days in Trade Mart Brussels opnieuw van start. De inkoopdagen van dit permanente handelscentrum bieden professionelen dé uitgelezen kans om de allernieuwste keukenaccessoires en tafeldecoratiestukken - en nog zoveel meer - in levende lijve te ontdekken, en dit alles onder één dak.


Interior Days gaan dit weekend van start




Al wie professioneel in de interieurbranche - of modesector - actief is, kent ongetwijfeld Trade Mart Brussels wel. Dit permanente handelscentrum herbergt immers de showrooms van talloze exposanten uit de hierboven vermelde sectoren. Zondag opent Trade Mart opnieuw zijn deuren voor de Interior Days, dé inkoopdagen voor professionals die op zoek zijn naar de nieuwste serviezensets, keukenaccessoires en andere leuke decoratiestukken, die in hun winkel optimaal tot hun recht komen.

Wie nog geen bezoek aan Trade Mart in de agenda heeft ingepland, bedenkt zich misschien wel bij het zien van de zeer uitgebreide exposantenlijst. Zo herbergt de vierde verdieping - die voor ons en jullie zeer belangrijk is - merken zoals Le Creuset, Peugeot, WMF, Berghoff en KitchenAid en verdelers zoals Anbel, Hombel, Ghecom, Codera, IT&M en Bodart.

Een extra leuk weetje: Trade Mart Brussels en 15 exposanten slaan ook de handen in elkaar om de bezoekers in de watten te leggen. Detailhandelaars die aankopen bij Alessi, Alfi/ Arzberg/ Spiegelau/ Nachtmann/ Anbel/ Classe/ Demeyere/ Zwilling/ Staub/ GreenPan/ Eternum / Deshoulieres/ Apilco/ JD Diffusion/ Bonc/ Feuerwear/ Flux Furniture / LEFF Amsterdam/ Sonoro Audio/ Ghecom/ Gimalek/ GKS Cooking/ Jura/ Bamix /Dualit/ KitchenAid/ Konijn/ Le Creuset-Screwpull/ Michelino/ Michelangelo/ Eschenbach Porzella/ IVV Industria Vetraria Valdarnese en Peugeot hebben de mogelijkheid deel te nemen aan een wedstrijd waarbij ze kans maken op een gastronomische waardebon ter waarde van 500 euro. Het enige wat ze hiervoor moeten doen, is een deelnameformulier invullen. In totaal zullen er zes winnaars worden beloond, elke dag maakt er dus één detailhandelaar kans op deze mooie prijs.

De Interior Days starten op zondag 28/01 tot en met dinsdag 31/01 voor een eerste driedaagse en opnieuw op 05/02 tot en met 07/01 voor een tweede driedaagse. Meer informatie vind je op de website van Trade Mart.


Meer nieuwigheden:
aanstekers
keukenhulpen
broodtrommels
voorraaddozen
capsulehouders
meer ...
Gepubliceerd op : 24 januari 2012 Bron : © cuizine.be
print e-mail
nieuwsbrief
nieuws
cuizine.be
beursnieuws
cuizine.be
beursnieuws
cuizine.be
beursnieuws


  Je tuin, je groen, je lekkers: je nieuwste bundel Tuinschatten
Het boek Tuinschatten - Alle seizoenen in je moestuin, ademt een schat aan frisse informatie. Je ontdekt ...
  Livre d'Or
Vandaag reizen we met de vissersboten mee, op zoek naar die kleine gérnoars. Bij Juliette’s in ...
  De échte Italiaanse zomer op je bord
Isabella Cozzi brengt met Isabella’s Italiaanse Zomer het ultieme eerbetoon aan haar geliefde familiekeuken ...
  BBQ de luxe, met dank aan Stéphane Reynaud
Staat er een zomerse barbecue op de planning? Dan kan je natuurlijk altijd wel een kant-en-klaar vleespakket ...
meer kookboeken
  Legends: iconisch keukendossier
Gedurende de maand april gaan wij op zoek naar treffende objecten in onze dichte omgeving. Objecten ...
  Dossier: All that...Jazz
Details, verhalen, markeringen, opnames en beelden. Het Jazz verleden van diens origine tot het nu, ...
  Dossier: Pour me my tea
Schenk maar uit!
Je bevindt je in een nieuwe stad. Kopenhagen, Utrecht, New York, Bellegem. Sta stil ...
meer dossiers
Shop On Site
MAAK UW KEUZE IN GEDEKTE TAFEL :